Smart Kid Belt - nowość na rynku

Ostatnio w TV wpadła mi w oko reklama pasów zastępujących fotelik samochodowy 15-36 kg lub podstawkę. Syn w tym roku kończy 8 lat, córka 3 lata i w związku z tym że córka już nie długo będzie potrzebowała nowy fotelik to zainteresowałam się właśnie pasami Smart Kid Belt.Smart Kid Belt to produkt uniwersalny, który rośnie wraz z dzieckiem. Jest odpowiedni dla każdego dziecka w wieku od 4 do 12 roku życia o wadze od 15 do 36 kg. Mój ośmiolatek waży już 30 kg więc pas będzie idealny. Dużym plusem jest to że pas zajmuje mało miejsca i w przypadku gdy trzeba przesiąść się do innego samochodu nie trzeba przenosić fotelika. Pasy są małe więc mogę je schować nawet do torebki, plecaka lub do schowka samochodowego.

Pas polecany jest również dla rodzin wielodzietnych gdzie w samochodzie na tylnym siedzeniu nie zmieszczą się 3 foteliki. Smart Kid Belt pasuje do każdego modelu samochodu wyposażonego w pasy bezpieczeństwa.

Waga Smart Kid Belt to zaledwie 120 gram. Tym samym czyni go to najmniejszym na świecie urządzeniem pozwalającym na bezpieczne przewożenie dzieci w samochodzie. Smart Kid Belt został wymyślony przez Polaków, jest produkowany w Polsce i opatentowany w 130 krajach.

Pierwsza moja myśl jak zobaczyłam reklamę w telewizji - mandat gwarantowany za brak fotelika. Ale w wolnej chwili doczytałam że Smart Kid Belt posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE 4404 tak jak wszystkie foteliki i podstawki. Posiada także certyfikacje FMVSS213, CMVSS213 badania CPSC,CPSIC oraz inne w trakcie. Jest zgodny z przepisami o Ruchu Drogowym ( art. 39 Kodeksu Drogowego pkt 3 ) w Polsce i innych krajach objętych wymienionymi certyfikacjami więc nie dostaniesz za niego mandatu !

Zalety Smart Kid Belt:
- montaż Smart Kid Belt jest niezwykle łatwy i szybki
- cena odpowiednia na każdą kieszeń oraz dostosowanie do każdego modelu samochodu
- pasuje do każdego samochodu

Nie ważne czy wybieracie się na huczną imprezę, czy na kameralną domówkę pamiętajcie, by zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Dbajcie o bezpieczeństwo tych których kochacie nie tylko od święta!

Dlaczego warto mieć ze sobą Smart Kid Belt? By bezpiecznie wrócić taksówką, uberem lub samochodem ze znajomymi.

A Wy już przetestowaliście Smart Kid Belt? Może podzielicie się w komentarzu wrażeniami z użytkowania ?


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard