Nowe pieluszki Lupilu czyli zmiana na gorsze

pieluszki Lupilu


Nowe pieluszki Lupilu mogę podsumować jednym słowem - porażka.

Córka ma obecnie 20 miesięcy, od urodzenia używaliśmy zielone Pampersy. Później na próbę kupiłam lidlowskie pieluchy Toujours i przy nich zostaliśmy. Wydały mi się lepsze od Pampersów pod względem chłonności i zapięć. Przetestowaliśmy także fioletowe pieluszki Dada, które też nie są najgorsze oraz z Rossmanna. Córka na szczęście nie ma odparzeń po żadnych pieluszkach, zaczerwieniony tyłek zdarzy się nam naprawdę rzadko, wtedy smarujemy Tormentiolem i na drugi dzień już po problemie.


Pieluszki Toujours zdecydowałam się wypróbować gdy zobaczyłam reklamę w telewizji że mają nową jakość i są lepsze od starej wersji. Równolegle widziałam kampanię promocyjną w internecie prowadzoną przez stronę Test Me Too, która wysyłała bodajże do 1000 mam darmową paczkę do przetestowania w zamian za opinię (jak wiadomo większość osób jak otrzyma coś za darmo wystawia dobrą opinię). Nie wiem czy oni nawet weryfikowali te Panie czy posiadają dzieci. Na Facebooku mnóstwo dziewczyn w tamtym czasie chwaliło się że będzie testować pieluszki, a pod zdjęciem komentarz: przecież Ty nie masz dzieci. I jak tu wierzyć opiniom? Informacje jak dostać produkty za darmo znajdziesz na Łowca Okazji

Od 8 stycznia 2018 na półkach w Lidlu dostępne są już tylko nowe pieluszki Lupilu, które zastąpiły pieluszki Toujours. Lidl na swoim oficjalnym fanpagu zapewnia że zmieniła się tylko nazwa a jakość została ta sama. Skąd więc tyle negatywnych opinii o nowych pieluszkach? dlaczego moje pieluszki Lupilu różnią się w dotyku, w strukturze, w chłonności i jakości od poprzednich Toujours? A no dlatego że porównując obie pieluszki widać od razu różnicę. Ta zmiana nie była na lepsze tylko na gorsze. Wracamy do pieluszek Pampers które można kupić w Tesco w korzystnej cenie. Ewentualnie fioletowe Dady które u nas też się sprawdzają.

Pieluszki Lupilu są dostępne w dwóch wersjach:
- Premium Comfort (posiadają kanaliki zatrzymujące wilgoć przez co są bardziej chłonne)
- Soft&Dry

Pieluszki które przetestowała córka to Lupilu Premium Comfort rozm. 4. Pieluszki zmieniamy często więc problemów z chłonnością nie mieliśmy. Nie podoba nam się ich zapach oraz struktura po nasiusianiu bo wszystko się zbija i robią się takie 3 wałki co widać na zdjęciu. W Toujours tego nie było.A to kilka opinii innych mam:
Tak jak wyżej napisałam Lidl na swoim oficjalnym fanpagu zapewnia że zmieniła się tylko nazwa a jakość została ta sama. Jednak w jednym z komentarzy piszą już co innego. Jednak zmiany były:Negatywnych opinii jest dużo więcej. A u Was jak się sprawdzają? Jesteście zadowolone drogie mamy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard