Kredki Fisher-Price "Kolorki - Humorki"

kredki Fisher Price uczą i bawią


Uczące kredki "Kolorki-Humorki" przyniósł nam w grudniu Mikołaj. Przeznaczone są dla dzieci od 18 miesięcy do 36 miesięcy. Polecam je wszystkim dzieciom, bawimy się nimi codziennie. Uczą liczenia, kolorów i rozmaitych emocji: smutek, radość, złość, zaskoczenie i senność. Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim 35 różnych piosenek. Idealne na przykład na prezent urodzinowy czy właśnie gwiazdkowy. 


Kredki Fisher-Price "Kolorki - Humorki" nie są takie drogie można je kupić już od 37,90 zł. Aktualne ceny w różnych sklepach znajdziesz TUTAJ. Sprawdź i porównaj ceny.

Są solidnie wykonane i wytrzymałe. Wiem co mówię bo kredki przeżyły kąpiel w wannie. Gdy wykąpałam córkę zapomniałam wypuścić wodę ale zamknęłam drzwi. W między czasie syn poszedł do ubikacji i zostawił drzwi otwarte. Gdy poszłam robić porządek do łazienki zobaczyłam pływające kredki w wodzie. Pomyślałam no super już po nich. Wyłączyłam je i od razu na grzejnik powędrowały. Na szczęście po wysuszeniu grają dalej jak przed kąpielą :)

Zabawka godna polecenia. Rozwija umysł dziecka na różnych płaszczyznach. Zresztą większość zabawek marki Fisher-Price mogę polecić. Zestaw zawiera pudełko i  5 kolorowych kredek. Każda kredka jest ponumerowana od 1 do 5 dzięki czemu codziennie uczymy się liczyć. Każda kredka to inny kolor:  1- fioletowy, 2- niebieski, 3- zielony, 4 - żółty, 5 - czerwony. Każda kredka wyraża inny nastrój: fioletowa jest zaskoczona, niebieska jest smutna, zielona jest śpiąca , żółta jest szczęśliwa a czerwona zła. Kredkę należy dopasować do otworu inaczej nie będzie grała. To znaczy jeżeli włożymy kredkę z 1 do otworu gdzie powinna być kredka z 5 to niestety ale nie usłyszymy żadnej melodii. Każda kredka jest inaczej zakończona, dlatego ważne jest aby umieścić je w swoim miejscu. Naciskając kredkę w pudełku można usłyszeć zabawne piosenki i wypowiedzi na temat emocji. Lubię zabawki które bawią a jednocześnie uczą. Właśnie taką zabawką są kredki Fisher-Price "Kolorki - Humorki które:
- uczą
- rozwijają zręczność
- stymulują zmysły dziecka

Zabawka w zestawie zawiera 2 baterie testowe AAA.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard