Pasta GC Tooth Mousse - opinia


Jestem mamą 2 dzieci: syna 8 letniego i córki 3 letniej. Synowi w wieku 3,5 roku pojawiły się pierwsze przebarwienia na zębach. Nie znając się pomyślałam że te białe plamki to nadmiar wapnia, gdyż syn dużo wcinał nabiału, w tym pełno słodkich serków Danio. Umówiłam go do dentysty no i okazało się że to początek próchnicy. Białe plamki były bardzo miękkie. Od razu na wizycie Pani pomalowała jego zęby lapisem, aby zahamować próchnicę. W wyniku tego lapisowania miejscami ma czarne ząbki :( Ach szkoda że nie znałam wtedy pasty GC Tooth Mousse...


U córki ostatnio zauważyłam na jedyneczkach białe plamki i od razu zamówiłam pastę GC Tooth Mousse. Codziennie wieczorem po umyciu ząbków, mała nakłada sobie trochę pasty na paluszek i smaruje ząbki. Wynik jest taki że na ostatniej wizycie u Pani stomatolog nie było żadnych plamek :) Pani pochwaliła ładne ząbki.

Pasta GC Tooth Mousse to płynne szkliwo bez fluoru, zapewnia dodatkową ochronę zębów i pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej. Pasta może być używana przez dzieci, ale przez dorosłych także. Pasta jest dość droga ale spokojnie starczy na pół roku, ponieważ bierze się jej tylko troszeczkę. Trzeba pamiętać aby po nałożeniu pasty nic nie jeść i nie pić.

Pasta GC Tooth Mousse występuje w 5 smakach:
- Truskawka
- Melon
- Mięta
- Wanilia
- Tutti-FruttiPojemność tubki - 35 ml

Skład GC Tooth Mouse: Pure water, Glycerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-NA, Propylene glycol, Silicon dioxide, Titanium dioxide, Xylitol, Phosphoric acid, Flavoring, Zinc oxide, Sodium Saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate.

GC Tooth Mousse jest pastą na bazie wody zawierającą rewolucyjny składnik RECALDENT (CPP-ACP: fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia). CPP-ACP wprowadzony do jamy ustnej gromadzi się na błonce nabytej, płytce nazębnej, bakteriach, hydroksyapatytach i tkance miękkiej dostarczając bioaktywny wapń i fosforan.

Jesteśmy z pasty bardzo zadowoleni. Owocowy truskawkowy smak zachęca córkę do stosowania pasty. Najważniejsze że widać efekty.

Ceny pasty są różne w zależności od sklepu. Porównacie je TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard