Pieluszki Lupilu Comfort Premium vs Soft &dry (porównanie)

pieluchy lupilu


Jakiś czas temu porównywałam Wam pieluchy Lupilu Comfort Premium ze starym Toujours >> TUTAJ <<  Teraz porównam Wam pieluszki Lupilu Comfort Premium i pieluszki Lupilu Soft &dry.

Czym się różnią pieluchy Lupilu Comfort Premium od Pieluch Lupilu Soft &dry? To pytanie zadaje sobie wiele mam, które stoją przed pierwszym kupnem pieluszek w Lidlu.
Odpowiedź Lidla:
Pieluszki comfort&dry mają zwiększą ilość substancji absorbującej, dzięki czemu doskonale nadają się na noc. Z kolei pieluszki comfort premium posiadają magiczne kanaliki”, które przede wszystkim zapobiegają zbrylaniu się wkładu pieluszki - dzięki temu produkt jest bardziej chłonny.

My obecnie jesteśmy na etapie rozmiaru 4 więc moja opinia dotyczy właśnie tego rozmiaru. Poszczególne rozmiary mogą się nieco różnić np. wzorem. 


PORÓWNANIE PIELUSZEK LUPILU COMFORT PREMIUM I SOFT&DRY:

- Kupując Lupilu Comfort Premium w opakowaniu jest 41 szt., natomiast w  Soft &dry jest ich 50 szt. 
- pieluszka Soft &dry jest cieńsza i chyba odrobinę lżejsza
- pieluszka Soft &dry ma trochę szersze i mocniejsze zapięcie
- pieluszka Comfort Premium po nasiusianiu zbija się w takie 3 wałeczki a Soft &dry nie
- w dotyku czuć że wewnętrzne warstwy obu pieluch różnią się 
- pieluszka Comfort Premium ma mocniejszy zapach po nasiusianiu 
- po nasiusianiu mam wrażenie że pieluszka Comfort Premium jest bardziej twardsza niż Soft &dry

Pieluszki standardowo kosztują ok 24,99 zł za opakowanie. Pieluszki Soft &dry są dość często w promocji i można je kupić o kilka złotych taniej. Co jakiś czas w Lidlu pojawiają się boxy z pieluszkami Soft &dry w których jest 100 szt. i można je kupić za ok 38 zł. Cenę różnych innych pieluszek porównasz >> TUTAJ <<

Kupując pieluszki w boxie zawsze je od razu wyciągam z kartonu i wkładam do szafki. Leżąc w kartonie mam wrażenie że przechodzą jego zapachem.

Porównując obie pieluszki Lupilu Comfort Premium i Lupilu Soft &dry zdecydowanie wybieram Soft &dry. Są dla nas wygodniejsze, mniej śmierdzą. Oczywiście ile mam tyle opinii dlatego jeżeli się zastanawiasz nad kupnem tych pieluch kup na początek oba rodzaje i po prostu przetestuj je, aby wyrobić swoje zdanie. Opakowanie i tak starcza na kilka dni więc szybko je wykorzystasz.

Wklejam jeszcze poniżej zdjęcia pieluszek pod światło aby pokazać że pieluszka  Lupilu Comfort Premium jest podzielona na takie 3 wałeczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard