Program Partnerski Ceneo - jak zarabiać?

Kiedy urodziłam syna a było to 7 lat temu nie miałam jak wrócić do pracy. Zostałam więc blogerką. Z czasem zaczęłam na blogu zarabiać grosze, a później większe grosze. Teraz mam własną działalność i mogę siedzieć z dziećmi w domu. Piszę na blogu kiedy mam czas to znaczy najwięcej jak dzieci oczywiście śpią. Czasami korzystam z wolnej chwili jak syn jest w przedszkolu a córka się bawi zabawkami. Cieszę się że jestem Panią swojego czasu. Mam czas żeby iść na zakupy, ugotować obiad, wyjść z dziećmi na plac zabaw. Minusem tej pracy jest że zamiast wieczorem odpoczywać pracuję, ale coś za coś, najważniejsze że dzień mogę spędzić z dziećmi.Przedstawię Wam teraz Program Partnerski Ceneo na którym między innymi zarabiam. Dołączenie do programu jest całkowicie bezpłatne. Ty za nic nie płacisz a możesz tylko zyskać jeżeli posiadasz bloga, facebooka lub kanał YouTube. Ceneo to bezpieczny sposób na zarobienie paru groszy bez wychodzenia z domu. Wchodzisz w to?


Jak to działa? Wystarczy że zamieścić reklamę w swoim serwisie a Twoi użytkownicy/czytelnicy w nią klikną i przejdą na stronę sklepu lub zrobią zakupy to Ty dostajesz prowizję. Za kliknięcie dostajesz kilkanaście groszy (ok 20 groszy), przy zakupach są to już większe kwoty, ale grosz do grosza i uzbiera się zawsze jakaś kwota. Aby wypłacić pieniądze należy uzbierać 100 zł do wypłaty.Po zarejestrowaniu się oczywiście masz dostęp do różnych banerów i linków, aby promować produkty. W ostatnim czasie pojawiają się także kampanie dedykowane, na których można zarobić dodatkowe pieniądze. Polecam bo na jednej kampanii można zgarnąć nawet kilka stówek. Rozliczenie odbywa się na zasadzie CPC czy dostajesz kasę za samo kliknięcie. 

Aby nie było że mówię puste słowa, wklejam moje ostatnie potwierdzenie wypłaty z Ceneo. Zamazałam tylko moje dane osobowe.

Pamiętaj aby przystąpić do Programu Partnerskiego Ceneo musisz być osobą pełnoletnią.

Zarabianie jest bardzo proste. Wystarczy że piszesz np. jakiś artykuł i w treści podlinkujesz jakiś produkt. Ktoś w niego kliknie i przejdzie do sklepu a Ty zgarniesz kasę. Po zleceniu wypłaty czeka się ok 14 dni na swoje pieniądze. Nie wolno klikać w swoje linki, bo oczywiście możesz stracić zarobione pieniądze. Każda wypłata jest weryfikowana. 

W Programie Ceneo możesz mieć tylko jedno konto do którego możesz przypisać wiele stron.

Ja osobiście często jeżeli kupuję coś przez internet to lubię porównać sobie ceny w różnych sklepach. Takich osób jak ja jest wiele. Jeżeli Ty też korzystasz z porównywarek cen to zapraszam Cię do współpracy z Programem Partnerskim Ceneo.

Rejestracja jest banalnie prosta. Wystarczy uzupełnić formularz i kliknąć w linka potwierdzającego który przyjdzie na adres @ .  Twój adres @ będzie jednocześnie loginem. 

Programy partnerskie to najlepszy zarobek przez internet. Wysokość Twojego wynagrodzenia zależy m.in. od Twojego zaangażowania, zasięgu, czy dobrania odpowiedniej reklamy do treści. Np. jeżeli prowadzisz stronę o kosmetykach to zamieszczaj reklamy z kosmetykami. Jeżeli piszesz o telefonach to zamieść reklamę z telefonami. 

Gdy już się zarejestrujesz będziesz miał dostęp do swojego panelu gdzie będziesz mógł pobierać linki polecające czy banery. Sprawdzisz tam także statystyki czy stan konta. 

Aby utworzyć reklamę należy kliknąć w Nowa Kreacja. Do wyboru będzie:
- baner reklamowy
- link tekstowy
- rotator
- wyszukiwarka
- fanpage

Jeżeli chcesz spróbować zarabiać tak jak ja to zapraszam do rejestracji w Program Partnerski Ceneo. To naprawdę prosta i przyjemna praca w domu przed komputerem. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard