Arkadia Kraina Zabawy - nowa sala zabaw w Gorzowie


W związku z majówką syn siedzi cały tydzień w domu. Większość dzieci nie poszła do przedszkola więc i ja syna w domu zatrzymałam :) Korzystamy z ładnej pogody i większość dnia spędzamy poza domem (rower, plac zabaw, boisko).

Nie daleko nas otworzyli nową bawialnię dla dzieci "Arkadia Kraina Zabawy" w Centrum Handlowym Panorama. Dziś 2 maja była promocja - wejście 10 zł bez ograniczenia czasowego + darmowe lody lub popcorn. Wzięłam dzieciaki i podjechaliśmy żeby zobaczyć jak tam wygląda bo inne bawialnie w mieście już mamy obcykane. 

Wg mnie ta sala zabaw Arkadia wypada słabo w porównaniu do Askalandii czy Yabadabadoo. Ale jest też trochę inna. Córka 2 letnia biegała za starszym bratem, dla niej takie miejsce to raj na ziemi, coś innego niż plac zabaw pod blokiem. Natomiast syn 7 lat na wejściu trochę się pobawił, później widać było że trochę już mu nudno i wołał do domu. Myślę że gdyby miał jakieś towarzystwo w swoim wieku to może bawił by się trochę lepiej. 

W Krainie zabaw znajdują się dwie salki urodzinowe: jedna dla chłopców druga dla dziewczynek. Znajdziecie też tam osobną salkę z muzyką gdzie można potańczyć. Reszta powierzchni to:
- basen z kulkami
- strefa z dużymi klockami
- strefa z dużymi piankowymi klockami XXL 
- dmuchany minionek do skakania
- klocki wafle do układania
- samochodziki do jeżdżenia
- kącik do malowania
- kuchnia do zabawy
- płatne automaty
Byliśmy, zobaczyliśmy i może wrócimy jak będą jeszcze promocje. 

Na urodziny się tam nie zdecydujemy, wg mnie trochę za nudne miejsce. No bo ileż można siedzieć w kulkach plastikowych czy układać klocki na urodzinach? Dzieci przecież lubią się bawić, biegać, skakać a tutaj mi tego brakuje. 

Ale nie zniechęcam Was, warto pójść chociaż raz i zobaczyć, może akurat Waszym dzieciom ten plac zabaw przypadnie do gustu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard