Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [3]

To już 3 wpis dotyczący zakupów na AliExpress i na pewno nie ostatni. Za wszystko zapłaciłam "grosze" i jeszcze darmowa wysyłka do Polski. Sprawdź jak kupować na AliExpress TUTAJ

Oto kolejne moje zakupy:

1.  Nóż 48 cm do krojenia ciasta/tortów (ZAMÓW TUTAJ)Nóż zamawiała moja mama do przecinania tortów. Nóż ma w sumie 48 cm a samo ostrze ma 35 cm. Nóż kosztował 5,99 dolara.

2. Narzędzie do cięcia ciasta/tortu (ZAMÓW TUTAJ)Narzędzie to wraz z powyższym nożem tworzy całość. Służy to do przekrajania tortu na równe części. Zapłaciłam 1,99 dolara.
3. Nakładka na głowę dla dzieci nielubiących myć głowę (ZAMÓW TUTAJ)Mamy już pierwsze mycie głowy za sobą. Musze przyznać że jak lałam wodę to było mama, mama, ale udało się umyć bez większego płaczu. W końcu mogłam spłukać porządnie głowę. Woda faktycznie nie leci do oczy. Nakładka jest mięciutka i z tyłu regulowana. Wg opisu pasuje dla dzieci od 1 do 3 lat. Do wyboru są 3 kolory. Zapłaciłam 1,39 dolara

4.  100 sztuk kolorowych drucików do zadań kreatywnych (ZAMÓW TUTAJ)Za 100 sztuk zapłaciłam 1,79 dolara.

5. Portfel dla dzieci SpiderMan (ZAMÓW TUTAJ)Za portfel zapłaciłam 4,49 dolara. Jak za tą cenę to bardzo dobrze wykonany portfel. Najważniejsze że dziecku się podoba.

7.  T-shirt Spiderman (ZAMÓW TUTAJ)Za koszulkę zapłaciłam 3,35 dolara. Koszulka bardzo fajna, wygląda jakby 100% bawełna. Zamówiłam rozmiar 8 dla syna noszącego 122 i była idealna.

Sprawdź także:

Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [1]

Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [2]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard