Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [2]

Jakiś czas temu pokazywałam Wam moje pierwsze zakupy na AliExpress. Możecie je obejrzeć TUTAJ . Dziś pokażę Wam część kolejnych zakupów, bo wszystkie jeszcze nie dotarły.

Oto kolejne moje zakupy:

1. Wykrawacze wielkanocne ( ZAMÓW TUTAJ)

foremki króliczekZa 4 wykrawacze świąteczne zapłaciłam 1,37 dolara (darmowa wysyłka do Polski). Na allegro taki sam zestaw prawie 40 zł + wysyłka 18 zł kurier


2.  Stolnica silikonowa ( ZAMÓW TUTAJ )


Zapłaciłam za nią niecałe 6 dolarów + darmowa wysyłka do Polski. Nie znalazłam na allegro podobnej aby porównać cenę ale na allegro są też tanie.

3. Kolorowe pomponiki ( ZAMÓW TUTAJ )


Za kolorowe pomponiki 100 sztuk zapłaciłam 0,83 dolara + darmowa wysyłka. Używamy ich do różnych prac plastycznych.  Na allegro można zamówić za ok. 5 zł + 8 zł wysyłka.

4.  Sztuczne słoneczniki ( ZAMÓW TUTAJ )


Za 3 sztuczne słoneczniki zapłaciłam 13,68 dolara + darmowa wysyłka. Jeden kosztował 4,56 dolara. Za tą cenę szukałam na allegro ale tam same badziewie. Słoneczniki zamówiłam dla mamy. Twierdzi że bardzo ładne jak żywe.

5.  Foremka do donatów ( ZAMÓW TUTAJ )
Za foremkę zapłaciłam 2,58 dolara + darmowa wysyłka. Na allegro takiej nie znalazłam ale są podobne w cenie 27 zł + wysyłka.

6.  Foremka do pieczenia naleśników, jajek sadzonych... ( ZAMÓW TUTAJ )


Zapłaciłam za formę silikonową 2,23 dolara + darmowa wysyłka. Na allegro od 10 zł + wysyłka.

7. Edukacyjne jajka dla dzieci ( ZAMÓW TUTAJ )
Za te jajka zapłaciłam 2,29 dolara + darmowa wysyłka. Na allegro znalazłam za 7,50 zł + 11 zł wysyłka. 

Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [1] obejrzysz TUTAJ . Znajdziecie tam także poradnik jak się zarejestrować i zrobić zakupy. To naprawdę proste. Kupując na AliExpress można sporo zaoszczędzić. Jedyny minus że się dłużej czeka bo paczka idzie z Chin.

Podsumowując powyższe produkty jestem bardzo zadowolona z wykonania, nic nie śmierdziało, wszystko było dobrze zapakowane. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard