Balsam La Roche-Posay z serii Lipikar Baume AP+ numer 1 na suchość skóry


Z powodu braku czasu ostatnio nie biorę udziału w konkursach bo jednak trochę czasu trzeba na to poświęcić. Wpadł mi jednak w oczy konkurs gdzie było do przetestowania aż 200 kosmetyków La Roche-Posay z serii Lipikar Baume AP+.

Udało mi się wygrać balsam z czego bardzo się cieszę, bo szukałam czegoś skutecznego na suchą skórę u córki i to był strzał w dziesiątkę.
U córki okołu roku zaczęły pojawiać się suche placki na udach i ramionach. Dostaliśmy od Pani doktor specjalnie robiony krem ale nie pomógł. Olej kokosowy też nie zdał egzaminu ani inne emolienty dla dzieci. 

Dopiero odkąd smarujemy się tym balsamem to mogę potwierdzić że to działa, sucha skóra zniknęła i i jest teraz super nawilżona. 

Balsam La Roche-Posay z serii Lipikar Baume AP+ nadaje się dla dzieci od urodzenia. Przywraca i stabilizuje równowagę mikrobiomu na skórze, odbudowuje i chroni barierę skórną. 

Szybko się wchłania, co ułatwia codzienną aplikację. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie klei się. 

Cena tego balsamu jest dość wysoka, ale za jakość i skuteczność się płaci. Cenę możecie porównać sobie w różnych aptekach TUTAJ

Ja również mam bardzo suchą skórę, więc podkradam czasami ten balsam córci. Na sobie również widzę dużą poprawę, choć nie stosuję go co dziennie. Teraz to jest nasz kosmetyk numer 1. Polecam z czystym sumieniem. 

Wydałam nawet ponad 200 zł na testy alergiczne u córki, które na szczęście nic nie wykazały. Żałuję że szybciej nie wpadł mi w ręce ten balsam. Dlatego jeżeli chcielibyście go wypróbować to może najpierw udajcie się do apteki i zapytajcie się czy nie mają próbek. 

Najważniejsze jest to że aby zobaczyć efekty nie trzeba smarować się tygodniami, bo pierwsze efekty widać już po kilku dniach. Podobno cała gama kosmetyków La Roche-Posay jest rewelacyjna dlatego zamierzam wypróbować i inne kosmetyki. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard