Etiaxil - zapomnij o poceniu

etiaxil - bloker potu


Odkąd odkryłam Etiaxil nie wiem co to pot. Jest to jeden z kilku kosmetyków które mogę polecić w 100%. Stosuję go już od kilku lat i cały czas jest niezawodny. Jedno opakowanie starcza na długo gdyż po zastosowaniu go zapewnia ochronę nawet do 5 dni. W upalne lato wychodząc nie raz na spacer czy na zakupy lało mi się z pleców a pod pachami sucho, serio. 


Do wyboru są 3 wersje:
- Etiaxil Comfort
- Etiaxil Original
- Etiaxil StrongPonadto dostępny jest także Etiaxil Lotion do stóp i dłoni, ale tego produktu nigdy nie miałam przyjemności testować. Dłonie i stopy jakoś specjalnie mi się nie pocą. 

Trzeba pamiętać aby przed stosowaniem Etiaxilu nie depilować pach. Jeżeli o tym zapomnisz to będzie mega piekło. Po depilacji należy odczekać minimum 2 dni. Aby stosować Etiaxil skóra po prostu nie może być podrażniona. Mnie osobiście już kilka razy piekło, raz mniej, raz mocniej. Jak nie mogłam wytrzymać to wstawałam w nocy i myłam pachy, pieczenie automatycznie ustępowało. 

Etiaxil stosuje się wieczorem na suchą skórę, dlatego po kąpaniu najlepiej trochę odczekać aż skóra będzie dobrze sucha. Niektórzy używają do tego celu suszarki. Ja zazwyczaj nakładam to przed samym spaniem. Idę wtedy do łóżka i kładąc się trzymam przez chwilę ręce za głową aby Etiaxil dobrze się wchłonął w pachy a nie piżamę. 

Przez te kilka lat używania nie zdarzyło mi się nigdy aby zafarbowało mi odzież na żółto pod pachami. Znacie pewnie to z używania zwykłych antyperspirantów. 

W internecie jest wiele opinii że bardzo piecze. Wydaje mi się że te osoby nie przeczytały ulotki, bo skóra nie może być podrażniona. Mnie denerwowało że po depilacji muszę czekać aby nie piekło, dlatego teraz smaruję przed depilacją, a pachy golę zaraz na drugi dzień jak wstanę. 

Niestety inne blokery tego typu u mnie nie działały. Ten jest mój number one. 

Etiaxil kupuję zazwyczaj w sklepie internetowym. Wyszukuję na Ceneo (Kliknij TUTAJ) w której aptece jest najtaniej i zamawiam od razu minimum 2 opakowania aby nie płacić ciągle za wysyłkę. Dodam że w aptece stacjonarnej kosztuje dużo więcej.

Kilka lat temu zaczęłam od używania wersji czerwonej czyli do skóry normalnej. Później na próbę kupiłam wersję niebieską czyli do skóry wrażliwej ale miałam wrażenie że słabo działa, więc wróciłam do czerwonej. W chwili obecnej Etiaxil ma nowe opakowania:
- Etiaxil Comfort (zielony)
- Etiaxil Original (jasny niebieski)
- Etiaxil Strong (ciemny niebieski)

W tej chwili używam Etiaxil Strong i wydaje mi się że spokojnie działa przez 7 dni. Polecam każdej osobie która ma problemy z poceniem. Już nie muszę się martwić o mokre plamy pod pachami. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard