Laleczki Lol Suprise z AliExpress


L.O.L. Suprise to małe laleczki które pokochały dziewczynki. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci 3+ ze względu na małe elementy. Każda laleczka posiada zdejmowane ubranko, buciki oraz dodatki: okulary i kubeczek.


Tutaj na zdjęciu widoczne są zwykłe laleczki, ale dostępne są jeszcze np. z włosami, zmieniające kolor po zanurzeniu w wodzie lub pojąc je, plujące. Można kupić także laleczki siusiające i płaczące. Jedna lalka może posiadać 2 cechy. 

Obiecałam sobie że nie kupię ich córce, bo nie widzę w nich nic fajnego. Laleczki są dość małe a cena wysoka. W związku że córki koleżanki z podwórka zaczęły bawić się tymi laleczkami, córka także je zapragnęła mieć. Jako że czasami zamawiam różne rzeczy na AliExpress znalazłam tam zestaw 6 laleczek wysyłanych losowo w bardzo dobrej cenie. Do tego były to oryginalne laleczki (od MGA) ale w opisie było że mogą mieć jakieś wady fabryczne. Wszystkie przyszły nie uszkodzone, nie zauważyłam żadnych widocznych wad. Laleczki przyszły poleconą paczką. Zapłaciłam za 6 sztuk laleczek około 70 zł. Laleczki były bez kul, zapakowane w woreczek. 

Mój link z którego kupowałam niestety jest już nieaktywny ale możecie przejrzeć inne aukcje z laleczkami LOL. Można kupić też tanio same laleczki bez żadnych dodatków, a na innych aukcjach dokupić ubranka i akcesoria. Nie wiem oczywiście jak z oryginalnością na innych aukcjach bo ta z której ja kupowałam została polecona na pewnej grupie i wiedziałam że kupuję oryginalne laleczki LOL.

Moje laleczki kupiłam w sklepie Dream Factory Store TUTAJ . Zaglądajcie co jakiś czas, bo aukcje czasami znikają i się pojawiają. 

Laleczki LOL na innych aukcjach kupicie TUTAJ

EDIT: Okazało się że wśród tych 6 laleczek jedna sika, druga płacze a trzecia pluje :) Jak tylko zdobędę jakiś kupon to chcę zamówić córce jeszcze co zmienia kolor.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard