Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [5]

Oto kolejna porcja zakupów na AliExpress z których jestem zadowolona.

1. Sukienka na lato z Myszką Mini (ZAMÓW TUTAJ)

Za sukienkę zapłaciłam 3,53 dolara + wysyłka gratis. Sukienka przyszła po 3 tygodniach. Sukienka jest bardzo miła w dotyku, materiał mięciutki - bawełna, nie śmierdzi. Na aukcji dostępne również inne wzory.2. Laleczka babeczka (ZAMÓW TUTAJ)

Opisywałam ją tutaj więc zapraszam do przeczytania TUTAJ3. Foremki do wykrawania ciasteczek (ZAMÓW TUTAJ)

Bardzo fajne foremki za nie całego dolara. Córka jak zobaczyła ciasteczka to miała uśmiech od ucha do ucha. Na aukcji dostępne również inne ciekawe wzory.4. Plasterki dla dzieci (ZAMÓW TUTAJ)

Musiałam zamówić większą ilość plasterków bo myślałam że zbankrutuję kupując u nas w sklepie, idą u mnie jak woda. Córka 2,5 roku leciutko się uderzy i woła że musi mieć plasterek.5. Kolorowe rajstopy (ZAMÓW TUTAJ)

Są świetne. Jakość dobra. Rajstopki inne niż wszystkie. Córce bardzo się podobają. Do wyboru różne kolory.6. Plastikowe foremki i narzędzia do zabawy ciastoliną (ZAMÓW TUTAJ)

Za cały zestaw zapłaciłam 2,91 dolara + wysyłka gratis. Fajny zestaw, córka lubi się tym bawić. Musiałam jej zamówić bo bawiła się ciągle moimi foremkami, a że często piekę ciasteczka musiałam foremki często czyścić od plasteliny albo masy solnej.7. Zestaw plastikowych narzędzi do zabawy ciastoliną (ZAMÓW TUTAJ)

Za cały zestaw zapłaciłam 4,99 zł dolara + wysyłka gratis.8. Piankowe literki i cyferki do wody (ZAMÓW TUTAJ)

Są super, córka bawi się nimi w wannie a przy okazji uczy literek i cyferek. Można je przyklejać do wanny i do glazury.9. Gra żabki (ZAMÓW TUTAJ)

Jeden z lepszych zakupów na Ali. Gra jest super. Zapłaciłam za nią tylko 3,99 dolara. Jak przychodzą koledzy syna to dzieci zawsze w nią grają a mamy pytają gdzie ją kupiłam.10. Lampka LED do laptopa na USB (ZAMÓW TUTAJ)

Zapłaciłam za nią 3,57 dolara, moje oczekiwania spełnia dobrze, ma 3 poziomy oświetlenia.11. Plastikowy pojemnik na szczoteczkę i pastę dla dzieci (KUP TUTAJ)


Dla przypomnienia TUTAJ instrukcja jak zamawiać na Aliexpress.

TUTAJ moje różne zakupy na Aliexpress.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard