Buty Salomon Speedcross 4 Wide z AliExpress

Butów nie lubię kupować w ciemno, muszę je zawsze przymierzyć czy są dobre a przede wszystkim czy są wygodne. Kupując przez internet zawsze jest ryzyko że można pomylić się z rozmiarówką, albo jak przyjdą to się okazuje że są za sztywne, za wąskie itd. Oczywiście zawsze można buty zwrócić ale po pierwsze trzeba je zazwyczaj odesłać na swój koszt, a po drugie zostajemy bez butów do czasu kupienia nowych.

Mój mąż uparł się na buty Salomon Speedcross 4 Wide. Nie są tanie bo kosztują ok. 500 zł. Ja w życiu bym tyle za buty nie dała. Mąż widząc że zamawiam czasami pierdoły na AliExpress zaryzykował i zamówił właśnie buty Salomon Speedcross 4 Wide. Zapłacił za nie 40 dolarów czyli w przeliczeniu na polskie kosztowały go 162 zł. Różnica w cenie duża. Link do sklepu na samym dole.

Próbowałam w necie porównać oryginalne buty Salomon Speedcross 4 Wide z tymi kupionymi na AliExpress. Ze zdjęć nie widzę różnicy (pomijam różnice oświetlenia). Myślę że gdybym miała w ręku jedne i drugie to pewnie znalazłabym jakieś różnice. 

Jeżeli chodzi o rozmiarówkę to zamówił taką jaką nosi na co dzień i pasują idealnie.

Mąż już je przetestował i powiedział że są wygodne i zabronił mi mówić komukolwiek że kupił je na AliExpress, więc wiecie cichosza. 

Przyszły po 3 tygodniach od zamówienia paczką poleconą. Listonosz dostarczył mi do rąk własnych gdzie musiałam mu złożyć własnoręczny podpis. 

Buty Salomon Speedcross 4 Wide możecie kupić na AliExpress u sprzedawcy SalomonOffical Store TUTAJ

Dla przypomnienia TUTAJ instrukcja jak zamawiać na Aliexpress.

TUTAJ moje różne zakupy na Aliexpress.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard