Cupcake Laleczka babeczka za 4,56 zł

Jakiś czas temu zamówiłam córce na Aliexpress laleczkę babeczkę. Zapłaciłam za nią 4,56 zł + oczywiście jak zawsze darmowa wysyłka. Przymierzam się do zakupu kolejnych ponieważ cena jest niska, a córka lubi się nią bawić. Jak przychodzą koleżanki to każda chce ją mieć.

Laleczka babeczka ma 8 cm i wykonana jest częściowo z plastiku, spódniczka chyba z jakiegoś silikonu, twarz jest miękka gumowa. Ogólnie wykonanie nie jest najgorsze jak za tą cenę.

Dlaczego ta zabawka nazywa się laleczką babeczką? A no dlatego że transformuje się z pysznie wyglądającej babeczki w śliczną laleczkę.
Od dzisiaj 25 lutego w sklepie Lidl można zakupić laleczki babeczki w cenie 27,99 zł. Wyglądają prawie identycznie jak ta zakupiona na Aliexpress, tylko cena dużo dużo wyższa.

Cała kolekcja zawiera 12 różnych laleczek dostępnych w Lidlu.


Poza Lidlem czy Biedronką można również zakupić laleczki babeczki w różnych cenach. Ja Wam przedstawię kilka linków do laleczek na  Aliexpress bo tam cena po prostu jest bardziej atrakcyjna. Na allegro można też kupić laleczkę za 5 zł ale trzeba zapłacić około 10 zł za przesyłkę, a na Ali zazwyczaj wysyłka jest darmowa.

1. Laleczki babeczki (8 cm) - KUP TUTAJ


2. Laleczki babeczki (8 cm) - KUP TUTAJ


3. Laleczki babeczki (15 cm) - KUP TUTAJ


4. Laleczki babeczki (15 cm) - KUP TUTAJ


5. Laleczki babeczki (15 cm) - KUP TERAZ


6. Laleczki babeczki (8 cm) - KUP TERAZ


7. Laleczki babeczki (15,5 cm) - KUP TERAZ


Szukając laleczek sprawdzajcie czy wysyłka do Polski jest darmowa. Zazwyczaj jest ale gdy chińczyki mają np. swoje święta lubią podwyższać cenę za wysyłkę.

Dla przypomnienia TUTAJ instrukcja jak zamawiać na Aliexpress.

TUTAJ moje różne zakupy na Aliexpress.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard