Saszetki do wielokrotnego użytku na domowe musy i jogurty

Saszetki do wielokrotnego użytku uważam że powinny się znaleźć w każdym domu gdzie jest małe dziecko. Córka uwielbia musy owocowe. Koszt jednego to około 2 zł. Postanowiłam że kupię takie saszetki i będę sama robić dla córki musy i jogurty z owocami. Żałuję tylko że kupiłam je tak późno. Córka nie przepadała za zupkami a mogłam spróbować jej blendować i dawać zupkę do picia. Takie saszetki są bardzo wygodne na różne wyjścia, wystarczy wrzucić ją do torebki i wyciągnąć w każdej chwili na spacerze gdy tylko dziecko trochę zgłodnieje.

Przeglądając internet zakupiłam saszetki wielokrotnego użytku Zebra & Me. Mają pojemność około 150 ml. W necie znajdziecie takie saszetki różnych firm, poniżej wymienię Wam kilka propozycji. Za saszetki Zebra & Me zapłaciłam 21 zł + przesyłka.
Saszetki są bardzo wygodne w użyciu, z jednej strony mają otwór z którego się pije a z dołu mają zamknięcie strunowe przez które napełnia się dowolnym musem czy jogurtem. Można także przełożyć gotowy deserek ze słoiczka jeżeli dziecko nie lubi jeść łyżeczką.

Tubki są bardzo wygodne do czyszczenia, wystarczy ciepła woda z dodatkiem płynu, następnie zostawić do wyschnięcia. Tubki które ja posiadam można także myć w zmywarce.

Saszetki można podgrzewać i zamrażać. Jeżeli chcesz podgrzać to saszetkę należy zanurzyć w wodzie w 42 stopniach, a jeżeli mrozić to należy pamiętać aby nie zapełniać całej saszetki gdyż jedzenie podczas mrożenia zwiększa swoją objętość.

Najlepszy mus to ten przygotowany w domu, czyli wiesz co jesz. Wystarczą Ci owoce które lubi dziecko i blender. Mam pewność że dziecko je mus ze świeżych owoców bez żadnych zbędnych dodatków.

A Wy używaliście już takie saszetki? Byliście zadowoleni? Może znacie jeszcze innych firm?

Saszetki wielokrotnego użytku:
1. Zebra & Me kupisz TUTAJ
2. Fill'n Squeeze kupisz TUTAJ
3. Squooshi
4. Cherub Baby kupisz TUTAJ
5. Baby MonsterBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard