Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [4]

Ostatnio zrobiłam trochę zakupów na AliExpress więc muszę Wam pokazać kilka zaległości.

Przypominam że >> TUTAJ << znajdziecie instrukcję jak zamawiać.


1. Drewniane owoce i warzywa na magnes do krojenia (ZAMÓW TUTAJ)

Zamówiłam to 2,5 letniej córce pod choinkę. Za każdym razem gdy córka gdzieś się tym bawi to mówi że też chce mieć owoce i warzywa do krojenia. Polecam zwłaszcza te na magnes. Są bardzo solidnie wykonane. Zabawka nie śmierdzi. Nie polecam tych na rzepy bo bardzo szybko się niszczą. Za tą zabawkę zapłaciłam 16,33 dolarów. Przyszło paczką poleconą po 2 tygodniach.2.  Drewniane patera z lodami na magnes i lizakami (ZAMÓW TUTAJ)

Kolejny prezent pod choinkę dla córki. Zabawka również bardzo dobrze wykonana i nie śmierdzi. Lody są na magnes. Zapłaciłam 18,99 zł dolarów. Przyszło paczką poleconą po 2 tygodniach.


3. Buciki na wiosnę/lato (ZAMÓW TUTAJ)

Szukałam czegoś dla córki do sukienki, a w związku że mało je nosi to nie chciałam wydawać specjalnie dużo pieniędzy, gdyż wiedziałam że te buty założy raz na miesiąc. Ładne i nie śmierdzą, ale do biegania na co dzień wg mnie się nie nadają bo pięta nie jest za bardzo sztywna. Zapłaciłam za nie 4,98 dolara.


4. Plecaczek dla dziecka 2-4 lata (ZAMÓW TUTAJ)

Bardzo ładny plecaczek, starannie wykonany, nie śmierdzi. Zamówiłam pieska a przysłali mi lwa. Zapłaciłam za niego 6,75 dolara.


5. Pędzelki ze zbiorniczkiem na wodę (ZAMÓW TUTAJ)

W zestawie są 3 pędzelki. Do zbiorniczka wlewa się wody i maczając w farbkach wystarczy ściskać pędzelek aby wyleciała woda.


6. Pojemnik na pierdółki (ZAMÓW TUTAJ)

Przyszedł w całości, dobrze zapakowany, a w gratisie dostałam magiczną gąbkę.


7. Magiczne wodne kolorowanki (ZAMÓW TUTAJ)

Są super, opisywałam je dokładniej TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard