Enterosgel na kompleksowe oczyszczanie organizmu


Enterosgel to bardzo dobry produkt który oczyszcza organizm z toksyn oraz patogenów zakumulowanych w przewodzie pokarmowym. Enterosgel jest dla dorosłych i dla dzieci już od pierwszego roku życia. Nie wpływa na mikroelementy i inne korzystne substancje. Niszczy bakterie i chorobotwórcze mikroorganizmy w przewodzie pokarmowym. Preparat sprzyja odbudowie naturalnej mikroflory jelit. Preparat jest nieszkodliwy, nietoksyczny, chemicznie obojętny, nie przykleja się do śluzówki jelit, nie przenika z wnętrza jelit do jamy brzusznej, jest szybko wydalany z organizmu.Enterosgel można kupić w tubie o pojemności 225 g lub w saszetkach 10 x 15 gram.


Jak już wiecie z moich wcześniejszych wpisów o odrobaczaniu podczas kuracji odrobaczania należy także brać jakiś sorbent na usunięcie toksyn po obumarłych robakach. Szkoda że lekarze o tym nie informują, nie którzy to wręcz robią wielkie oczy, skąd ja to wzięłam. Ja kupuję właśnie Enterosgel bo jest w żelu czyli łatwy do połknięcia przez dziecko.

Wskazania:
- ostra biegunka o dowolnej przyczynie, jak np. bakteryjna, wirusowa (w tym rotawirusowa), zatrucia pokarmowe, spowodowana antybiotykoterapią, zespół jelita drażliwego, itp;
- przewlekła biegunka o dowolnej przyczynie, jak np. zespół złego wchłaniania, przewlekłe zapalenie jelit, itp.;
- niestrawność (dyspepsja);
- zaburzenia mikroflory jelitowej (np. spowodowane antybiotykami);
- owrzodzenie żołądka i dwunastnicy;
- zatrucia, w tym intoksykacja alkoholem i narkotykami;
- przewlekłe choroby wątroby i nerek z towarzyszącą niewydolnością;
- choroby alergiczne (astma oskrzelowa, alergie pokarmowe, pokrzywka, itp.);
- choroby skóry (atopowe zapalenie skóry, wyprysk, trądzik pospolity);
- zatrucia w czasie ciąży.

Skład:
- Polihydrat polimetylosiloksanu (hydrożel kwasu metylokrzemowego) – 70 %, woda oczyszczona – 30 %.
- Enterosgel® wyrób medyczny – nie zawiera cukru, słodzika, laktozy, tłuszczu, glutenu. Produkt bezbarwny i bezsmakowy, nie zawiera konserwantów.

Cena Enterosgelu nie jest zbyt niska. Gdy poszłam do apteki farmaceuta zażądał 93 zł za opakowanie. Podziękowałam grzecznie mówiąc że zamówię sobie jednak przez internet bo jest taniej o 30 zł. Nawet z wysyłką wychodzi taniej. Dobrze że wcześniej sprawdziłam cenę TUTAJ.

Smak taki sobie, ale można rozpuścić w wodzie. Mój syn brał prosto do buzi i popijał wodą. Opakowanie po otwarciu należy zużyć w ciągu miesiąca. Ogólnie na miesięczną kurację na pewno jedno opakowanie nie starczy, ale przy jakiś drobniejszych dolegliwościach żołądkowych można kupić sobie w saszetkach aby nie marnować większego opakowania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard