Co robić z dziećmi w domu podczas koronawirusa?

Jak większość rodziców jestem zmuszona teraz siedzieć w domu z dziećmi. Za oknem wiosna, ładna pogoda, a nie można wyjść na dwór. Dzieciom wszystko szybko się nudzi. Siedzę na internecie i ciągle wyszukuję czegoś nowego aby je czymś zająć.

Dwa lata temu przedstawiałam Wam 100 pomysłów na zabawy z dzieckiem TUTAJ , przejrzyjcie, może coś Wam przypadnie do gustu.

Poniżej przedstawię Wam moje propozycje które zakupiłam przez koronawirusa aby zająć czymś dzieci.

ZAKRĘCONY SKOCZEK SMILY - KUP TUTAJ - świetna zabawka, u nas sprawdza się super, dzieci skaczą codziennie ( 4 lata i 9 lat ). Zabawkę można też wykorzystać do rzucania obręczami. Zabawkę można używać w domu i w ogrodzie.

ZAKRĘCONE ROBALE KUKURYKU - KUP TUTAJ - ciekawa gra logiczna dla dzieci i dorosłych. Celem gry jest ułożenie jak najwięcej długich gąsienic. Zadanie nie jest łatwe, bo robaczki trzeba stworzyć z poplątanych elementów. Każdy robal musi mieć głowę i ogon.


PUZZLE - KUP TUTAJ - tutaj nie polecam konkretnych, wejdźcie i wybierzcie coś dla siebie. Ja zamówiłam kilka sztuk dla dzieci po 100 i 200 elementów i dla siebie 2000 elementów. U nas puzzle sprawdzają się super. Można dziecko zająć tym na dłuższy czas. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard