Powrót do szkoły - skompletuj wyprawkę

Wciąż nie wiadomo jak będzie wyglądała szkolna rzeczywistość od września. Wszyscy mamy nadzieję że wszystko wróci na właściwy tor. Wyprawkę szkolną do szkoły podstawowej, gimnazjum czy do szkoły średniej szybko skompletujesz na Ceneo. Wystarczy że zamówisz ją przez internet a wszystko dostaniesz bez wychodzenia z domu. Świadczenie w wysokości 300 zł w ramach rządowego programu Dobry Start, przysługuje każdemu uczniowi, więc drodzy rodzice nie zapomnijcie przeznaczyć tych pieniążków właśnie na wyprawkę szkolną.

Lista rzeczy do kupienia zależy oczywiście od wieku ucznia. W skład wyprawki szkolnej whodzi:
- plecak
- piórnik
- kredki, ołówki, długopisy, pisaki, farby, plastelina
- gumka, linijka, cyrkiel, nożyczki, klej
- zeszyty, okładki, naklejki, bloki, wycinanki
- śniadaniówka i bidon
- worek na obuwie
- ubrania na w-f

Kompletowanie wyprawki zaczynam zawsze już na początku sierpnia, nie zostawiam nigdy tego na ostatnią chwilę, gdyż później wszystko jest już przebrane i trzeba brać to co jest.

Modne i praktyczne plecaki oraz tornistry szkolne znajdziecie TUTAJ dla uczniów w różnym wieku. Dzięki kolorowym wzorom dzieci nie będą mogły się doczekać, aby pokazać je swoim kolegom. Ważne jest aby plecak, który dziecko nosi ze sobą, był zdrowy dla pleców.  Dziecko będzie korzystało z niego przez 5 dni w tygodniu, dlatego wybór nie dotyczy tylko koloru, ale także rodzaju materiału, budowy, czy wielkości. Poza plecakiem należy kupić zeszyty, kredki długopisy, ołówki, farby, plastelinę, wycinanki, bloki , nożyczki, pędzle, linijki, gumki do mazania. To wszystko znajdziesz TUTAJ . Wychowawca klasy przekazuje zawsze rodzicom lub uczniom listę przyborów jakie należy kupić.


Nieco starsze dzieci będą potrzebowały do nauki gadżetów elektronicznych takich jak: kalkulator, pendrive, tablet czy laptop. Zakup takiego sprzętu wiąże się z większym wydatkiem, dlatego warto porównać ceny przed zakupem na Ceneo.

Ceny laptopów porównasz TUTAJ
Ceny tabletów porównasz TUTAJ
Ceny pendrive'ów porównasz TUTAJ
Ceny kalkulatorów porównasz TUTAJ


Wyprawka szkolna to nie tylko zawartość plecaka, ale też ubrania. Nowe buty na w-f czy obuwie zmienne do klasy, strój na w-f, biała koszula czy eleganckie spodnie na rozpoczęcie roku szkolnego. Ubrania przejrzycie TUTAJ a buty TUTAJ . Na pewno coś wybierzecie.

Skompletowanie wyprawki szkolnej dla rodziców jest nie lada wyzwaniem. Produkty wchodzące w skład wyprawki są bardzo zróżnicowane. I tu z pomocą przychodzi portal Ceneo gdzie łatwo porównasz ceny różnych produktów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard