Drewniana kuchnia PLAYTIVE®JUNIOR 2019


W zeszłym roku kupiliśmy córce pod choinkę kuchnię drewnianą w Lidlu i jestem z tego zakupu bardzo zadowolona. Cały wpis ze zdjęciami i filmikiem znajdziecie TUTAJ .

Niedługo kuchnia w nowej wersji pojawi się w sklepach Lidl w ofercie zabawek pod choinkę. Jeżeli chcecie kupić ją stacjonarnie to najlepiej wybrać się na zakupy z samego rana po otwarciu sklepu, bo zazwyczaj dają tylko kilka sztuk na sklep i szybko znikają. Jeżeli nie uda Ci się kupić w sklepie to kuchnia będzie też dostępna w sklepie internetowym i możesz zamówić ją kurierem do domu. Przejdź do sklepu: TUTAJ

Dlaczego polecam kuchnię drewnianą PLAYTIVE®JUNIOR? 
- po pierwsze jest dobrej jakości za niską cenę
- po drugie ma sporo efektów dźwiękowych i świetlnych czego nie ma popularna kuchnia drewniana z Ikei
- po trzecie ma bogaty zestaw akcesoriów

Jak widzicie na powyższym zdjęciu nowa kuchnia różni się nieco od mojej z 2018 roku. Nowa kuchnia ma mikrofalę umiejscowioną w górnej części a w dolnej jest lodówka z kostkarką do lodu wraz z 3 kostkami lodu i plastikową szklanką. Poza tym zestaw akcesoriów jest ten sam. 

Sąsiadka cały rok czekała na tą kuchnię aby kupić swoim dzieciom i zapowiedziała już że kupuje ją na Mikołaja. Jak już ją złoży to porobię zdjęcia i wkleję je tutaj w grudniu. 

A Wy też na nią czekacie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard