Ocean Park we Władysławowie - czy warto zobaczyć?


Czy warto wybrać się do Ocean Parku we Władysławowie? Oczywiście że tak. Jak tylko odwiedzamy Władysławowo to obowiązkowo odwiedzamy Ocean Park, ale nie po to by oglądać setny raz sztuczne ryby tylko ze względu na bardzo duży plac zabaw z którego dzieci nie chcą wyjść. 


Bilety z roku na rok rosną. Pamiętam jak płaciłam 15 zł za dziecko a za siebie 20 zł. W roku 2019 ceny już dużo wyższe. Za dzieci w tym roku płaciłam po 29 zł a za siebie 39 zł. Aktualny cennik najlepiej śledzić bezpośrednio na stronie Ocean Parku

Płacimy tylko raz na samym wejściu i korzystamy ze wszystkiego cały dzień ile chcemy. Można wejść rano i wyjść wieczorem. Można przyjść ze swoim jedzeniem lub zjeść coś na miejscu. Jest dość duży bar gdzie można zjeść pizzę, frytki czy dania obiadowe. 

Co można zobaczyć w Ocean Parku?

1. Sztuczne ryby2. Żywe rekiny


3. Wodospad, pod którym można zrobić sobie fotkę.


4. Wirtualna rzeczywistość


5. Wygadany Wielorybek Błękitek - polecam bardzo fajna atrakcja dla dzieci.


6. Wystawa rzeźbionych ryb


7. Wioska rybacka


8. Papugarnia - wielkie nasze rozczarowanie. Mieliśmy nadzieję idąc do Ocean Parku że będziemy mogli wejść do środka, nakarmić papugi czy wziąć na rękę. Mogliśmy oglądać je tylko zza siatki. W naszej miejscowości jest papugarnia gdzie papugi latają swobodnie, mogą na każdego usiąść i można je pokarmić wykupionym ziarnem.


9. Ogromny plac zabaw
Jest jeszcze namiot z ogromnymi klockami ale nie mieliśmy już siły iść.

W Ocean Parku poza tym odbywają się wieczorami koncerty głównie Disco Polo oraz Holy Festival - Święto kolorów.

Czy warto zobaczyć Ocean Park? Oczywiście chociaż raz warto się wybrać. Gdy masz dzieci wybierzesz się tam nie jeden raz :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard