Moje wielkie chińskie zakupy na AliExpress [7]

To już kolejne moje zakupy na Ali, które Wam poniżej przedstawię i pierwsze w 2020 roku. Jak dotąd wszystkie przesyłki z Ali do mnie dotarły i jestem zadowolona z zakupów. Mam już zamówione kilka następnych, jak dojdą to na pewno Wam pokażę.

1. Uśmiechnięta pieczątka do ciasteczekZAMÓW TUTAJ )

Za pieczątkę zapłaciłam 6,45 zł + darmowa wysyłka. Będę piekła na pewno uśmiechnięte ciasteczka maślane córce do przedszkola na urodzinki.
2. Zestaw świątecznych pieczątek do ciasteczekZAMÓW TUTAJ )

Nie zdążyłam ich wypróbować w tym roku, więc niestety przeleżą do następnych Świąt. Zapłaciłam za nie 9,38 zł + darmowa wysyłka.


3. Naszywka LOLZAMÓW TUTAJ )

Naszywka bardzo fajna, dobrze wykonana. Zapłaciłam za nią 3,36 zł + darmowa wysyłka.


4. Bluzeczki z jednorożcami ZAMÓW TUTAJ )

Na żywo są bardzo ładne. Zamówiłam rozmiar 4T dla 3,5 letniej córki o wzroście 100 cm i są idealne. Były już prane i nic się z nimi nie stało. Córka bardzo zadowolona. Jedna bluzeczka kosztuje 14,47 zł (ja miałam kupony więc zapłaciłam połowę z tego).


5. Bluzeczka z BingiemZAMÓW TUTAJ )

Ładna biała bluzeczka i bardzo wygodna. Materiał jest dziwny, widać że sztuczny ale super w dotyku. Bluzeczka kosztuje 13,46 zł (za nią również zapłaciłam połowę mniej dzięki kuponowi). Wybrałam rozmiar 4T dla córki o wzroście 100 zł i jest w sam raz.


6. Małe siostrzyczki LOL

Wcześniej udało mi się kupić oryginalne laleczki LOL na Ali, teraz upolowałam małe siostrzyczki LOL. Ogólnie kosztowały 27,13 zł, z kuponem zapłaciłam dużo mniej. Przywiózł mi je pocztex i dostarczył do rąk własnych. Tutaj linka Wam nie wklejam ponieważ aukcja jest już nieaktywna. Niestety z tymi oryginalnymi Lolami szybko aukcje znikają więc nie można się zbyt długo zastanawiać z kupnem. Pamiętajcie że te oryginalne muszą mieć z tyłu na głowie napis MGA.  Teraz będę polować na pieski jak tylko będę miała kupon. Wklejam ogólny link do laleczek TUTAJ może coś uda Wam się znaleźć.


Dla przypomnienia TUTAJ instrukcja jak zamawiać na Aliexpress.

TUTAJ moje różne zakupy na Aliexpress.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard