Jak zostać Przedstawicielem Thermomix?

 


Skoro trafiliście na tą stronę, to znaczy że szukacie informacji jak zostać Przedstawicielem Thermomix


Jeżeli szukacie pracy lub chcecie dorobić do domowego budżetu to dobrze trafiliście. Zapraszam wszystkich chętnych zarówno Panie i Panów do współpracy jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix. Dla większości osób jest to dodatkowe źródło dochodu, a część z nich pracuje tylko w firmie Vorwerk tak jak ja. 


Dlaczego wybrałam pracę jako Przedstawiciel Thermomix?

Jestem mamą dwójki dzieci dlatego zależało mi na pracy gdzie mam elastyczny czas pracy. Pracuję kiedy chcę i ile chcę. Zazwyczaj pracuję od 3 do 10 dni w miesiącu po kilka godzin i zarabiam więcej niż koleżanki na etacie. Mam czas aby zawieść i odebrać dzieci z przedszkola/szkoły, mam czas na zakupy, mam czas by ugotować obiad, a w wolnej chwili jeżdżę na prezentacje. 


Ile zarabia Przedstawiciel Thermomix?

O zarobkach dowiesz się na niezobowiązującym spotkaniu z Dyrektorem Okręgu. Nie jest tajemnicą że zarabiamy na sprzedaży, czyli sprzedajesz = zarabiasz, nie sprzedajesz = nie zarabiasz. Podstawowym zarobkiem Przedstawiciela Thermomix jest prowizja od sprzedaży oraz premie. Im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. Do tego mamy sporo konkursów dla Przedstawicieli gdzie można wygrać super nagrody. Najlepsi z całej Polski co roku jeżdżą na wycieczki. 


Kto może zostać Przedstawicielem Thermomix?

- każdy kto ukończył 18 lat

- każdy kto posiada prawo jazdy by dojechać do klienta na prezentacje

- każdy kto posiada działalność gospodarczą lub założy ją by zostać Przedstawicielem Thermomix. A może Twój małżonek prowadzi działalność gospodarczą? Wtedy wystarczy notarialne upoważnienie które dostarczysz firmie Vowerk. Ja właśnie w ten sposób działam.


Czy przystępując do współpracy trzeba posiadać swój Thermomix?

Nie. Jeżeli zdecydujesz się zostać Przedstawicielem i nie posiadasz swojego Thermomixa, zostanie Ci on wypożyczony. Gdy zaczynasz pracę, robisz program 75 dni, gdzie masz możliwość wypracowania swojego Thermomixa. Po wypracowaniu swojego oddajesz ten wypożyczony. 

Na czym polega praca Przedstawiciela Thermomix?


Praca Przedstawiciela polega na umawianiu się z klientami do których jeździmy z Thermomixem i wspólnie gotujemy. Prezentacje możesz robić także online bez wychodzenia z domu, jeżeli klient się na to zgodzi. Jeżeli klient się decyduje na kupno to my Przedstawiciele robimy umowę sprzedaży oraz kredyt. Wszystkiego zostaniesz nauczony podczas szkolenia. Najlepiej zacząć od swoich znajomych i rodziny, którzy dalej będą Cię polecali. Dla klientów za polecenia są również prezenty. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PageNavi Results No.

@templatesyard